Opowiem Ci mamo co robią psy

O serii Opowiem Ci mamo pisałam już kilkukrotnie. Są to cudowne książki dla dzieci, które pokazują, jak działa otaczający nas świat – są publikacje o naturze np. Skąd się bierze miód, ale także o technice np. Co robią narzędzia. Tym razem na scenę wkraczają nowi bohaterowie, o których jeszcze nie było wspominane w tej serii – mianowicie są to psy. Czym zaskoczy nas książka Opowiem Ci mamo, co robią psy?

Psi bohaterowie wkraczają do akcji

Tym razem głównym bohaterem w książce jest Feler. Sympatyczny psiak, który trafia do Lilii. To właśnie oni pokazują nam, jak wygląda psi świat i jak się psem opiekować – co jest dla niego ważne, jakie są małe psie przyjemności.

Autorką publikacji jest tym razem Paulina Wyrt. Proponuje ona nam ciekawe zabawy, które nie tylko pokazują nam psi świat, ale także zachęcają do rozwijania wyobraźni, kreatywności i pobudzają logiczne myślenie. Są tutaj tradycyjnie labirynty, ukryte na obrazkach przedmioty i dużo innych zabaw, które tak kochają dzieciaki.

Książka utrzymana jest w takiej samej stylistyce, jak poprzednie części – mamy tu charakterystyczne logo, duży format i grube kartki. To, co ją wyróżnia to charakterystyczna kreska autorki.

Jeżeli lubicie psy lub zastanawiacie się nad tym, czy w Waszym domu powinien zamieszkać jeden z nich – sięgnijcie po tę książkę, by lepiej poznać psi świat.