Gdzie są różowe okulary detektywa Pozytywki

Detektywa Pozytywki nie trzeba przedstawiać! Zna go każdy młody pasjonat rozwiązywania trudnych zagadek, które otaczają nas każdego dnia. Grzegorz Kasdepke przygotował całą serię książek o przygodach tego sympatycznego jegomościa. Najnowsza publikacja Wydawnictwa Nasza Księgarnia to prawdziwa niespodzianka dla miłośników bohaterów tych książek. Czy ktoś z Was odgadnie Gdzie są różowe okulary detektywa Pozytywki?

Książka inna niż wszystkie

Ten, kto zna książki o detektywie Pozytywce, wie, że są to krótkie opowiadania, w których ukryta jest zagadka dla czytelnika. Jednak nowa propozycja wydawnicza różni się znacznie od poprzednich. Jest to książka również pełna zagadek, lecz nieco innych. Dużo jest tutaj zadań dla osób, które nie tylko lubią rozwiązywać zagadki, ale także rysować, łączyć kropki i kolorować według wzoru. Można nawet nauczyć się rysować swoje ulubione postaci z książek m.in. detektywa Pozytywkę oraz Pana Mietka. Praktycznie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Całą książkę można dodatkowo ładnie pokolorować i nadać jej indywidualnego charakteru, dzięki czemu będzie ona prezentowała się naprawdę wyjątkowo.

Publikacja pomaga w rozwoju umiejętności dziecka – motoryki małej, logicznego myślenia, ale pozwala także na doskonałą zabawę i to przez wiele godzin. Cała książeczka poświęcona jest bohaterom wykreowanym przez Grzegorza Kasdepke, jednak mogą po nią sięgnąć ze spokojem również osoby, które nie znają jeszcze detektywa Pozytywki (najwyższy czas go poznać!), ale mają duże poczucie humoru i chcą przeżyć niezwykłe przygody oraz dobrze się bawić przy rozwiązywaniu zagadek, jakie przygotował autor dla młodych czytelników.