Zwariowane pojazdy – Artur Gulewicz

zwariowane pojazdyMacie już dość samochodów, traktorów czy wozów strażackich w tradycyjnej formie? Jeśli tak, to ta książeczka jest specjalnie dla Was i Waszych pociech. Zwariowane pojazdy gwarantują wiele godzin wyśmienitej zabawy okraszonej prostym i niewymuszonym humorem.

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że to zwykła książeczka dla dzieci. Ale wszystko się zmienia, kiedy ją otwieramy, bo oto naszym oczom ukazuje się samolot, który rozwozi pasażerów na księżycu… A co czeka nas dalej? Wszystko zależy od tego, na której stronie otworzymy jedną z trzech wydzielonych części książki. Możemy np. przejechać się amfibią, która kopie dół na peronie. Inną formą zabawy może być wyszukanie wszystkich elementów, które stworzą prawidłowo zbudowany pojazd, np. pociąg czy wóz strażacki. Możliwości zabawy z tą książką jest naprawdę wiele. Dużo też zależy od naszej wyobraźni.

Jednak niezależnie od tego, na jaką formę czytania i oglądania tej prostej książeczki się zdecydujemy, jedno jest pewne – gwarancja dobrej zabawy.

My z synkiem oglądaliśmy tę książkę już kilka razy i za każdym było mnóstwo śmiechu. Starsze dzieci, które uczą się czytać, mogą samodzielnie spróbować przeczytać opisy do ilustracji.

Książka z pewnością spodoba się dzieciom tak do mniej więcej 6 roku życia.

Za udostępniony egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Nasza Księgarnia.