Rycerz Lwie Serce. Książka-gra, której bohaterem jesteś Ty!

rycerz lwie serceOtwierasz książkę i…przenosisz się do gry, w której musisz pomóc Rycerzowi Lwie Serce odzyskać odwagę. Jest to zadanie bardzo trudne i podołać mu mogą jedynie najodważniejsi i najsprytniejsi, gdyż w książce Rycerz Lwie Serce. Książka-gra, której bohaterem jesteś Ty! czeka na czytelnika mnóstwo wyzwań.

Książka Rycerz Lwie Serce…to nie jest zwykła książka. Publikacja ma formę gry, w której przewidzianych jest wiele scenariuszy. Kiedy zadanie zostanie wykonane można wybrać jedną z dwóch dróg, by przesunąć się do przodu i przekonać się, co czeka na kolejnych stronach, gdzie doprowadzi nas opowieść…

Jednak w czasie rozgrywki trzeba być bardzo uważnym. Dlaczego? Gdyż na niektórych stronach ukryte są pułapki i przebiegłe istot, które będą chciały przeszkodzić w drodze do celu i odzyskaniu odwagi przez Rycerza Lwie Serce.

Rycerz Lwie Serce… to doskonała rozrywka, która zapewni zarówno dzieciom, jak i dorosłym godziny świetnej zabawy.

Jest to także alternatywa dla gier elektronicznych, które szturmem podbijają serca dzieci. Jeśli zatem chcecie swoje pociechy zainteresować książkami lub pokazać im, że gra to nie tylko telefon czy konsola, to ta publikacja jest świetnym wyborem.

Za udostępniony egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Nasza Księgarnia.