Niezwykła Polska. Magiczna podróż przez miasta, jeziora, góry, zabytki…

niezwykła polskaJakiś czas temu miałam okazję kolorować książkę Twoja niezwykła podróż…od Wydawnictwa SQN. Tym razem otrzymałam do zrecenzowania nową kolorwankę, która pokazuje najpiękniejsze miejsca w Polsce. Nadszedł czas, by Niezwykła Polska. Magiczna podróż przez miasta, jeziora, góry, zabytki… pokazała nam ile piękna kryje się w naszym kraju.

W tej książce do kolorowania znajduje się aż 80 ilustracji pokazujących najpiękniejsze, choć nie zawsze dobrze znane zakątki naszego kraju. Możemy pokolorować między innymi latarnię morską w Niechorzu, krzywy las w Gryfinie czy poznański ratusz. Wszystkie ilustracje utrzymane są w podobnym stylu, jak te z pierwszej kolorowanki pokazującej najpiękniejsze miejsca na świecie.

Niezwykła Polska to kolorowanka dwujęzyczna. Opisy i wstęp zostały przygotowane w języku polskim i angielskim.

Ta kolorowanka to nie tylko doskonała zabawa na pochmurne dni. Jest to też dobry przewodnik na wakacje, kiedy nie wiemy gdzie pojechać, czy w naszej okolicy jest coś wartego zobaczenia. Dzięki niej przekonamy się ile jeszcze jest do odkrycia w naszym kraju. Zanim zaczniemy zagraniczne wojaże sprawdźmy, co kryje się tuż za rogiem.

Za udostępniony egzemplarz dziękuję Wydawnictwu SQN