Wielkie kłamstewka – konkurs

Wielkie kłamstewka to książka, która pokazuje, jak bardzo może zmienić nasze życie z pozoru niewinne kłamstwo wypowiedziane przez dziecko.

Nikogo nie muszę przekonywać, że kłamstwo ma ogromną siłę rażenia, nawet to wypowiedziane w dobrej wierze.

Dzisiaj zapraszam Was do zabawy, w której jedna osoba wygra książkę Liane Moriarty Wielkie kłamstewka. Jest to jedna z książek, która w ubiegłym roku wywarła na mnie duże wrażenie, gdyż porusza bardzo ważne dla każdego z nas tematy.

Co trzeba zrobić? Zadanie jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Wiele osób i bohaterów powieści podkreśla fakt, że kłamstwo zmienia ich życie i to nie zawsze na lepsze. Ja przewrotnie chciałabym się Was zapytać, czy dzięki temu, że komuś powiedzieliście prawdę, nawet taką nieprzyjemną Wasze życie odmieniło się na lepsze? Jeśli nie mieliście takiego doświadczenia może bohater Waszej ulubionej powieści miał takie przeżycie?

Spośród odpowiedzi zostanie wybrana jedna, najciekawsza. Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod wpisem lub pod postem informującym o konkursie na Facebooku.

Zachęcam do zabawy.

Zasady konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest czytając.pl;

  2. Spośród osób biorących udział w konkursie zostanie wybrana jedna, która udzieli najciekawszej, według organizatora, odpowiedzi;

  3. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki Liane Moriarty Wielkie kłamstewka;

  4. Konkurs przeznaczony jest dla osób lubiących profil czytając.pl na Facebooku

  5. Konkurs trwa od 09 kwietnia2016 r. do 17 kwietnia 2016 r. Ogłoszenie wyników 20 kwietnia 2016 r.;

  6. Nagroda wysyłana jest na terenie Polski;

  7. Dane osobowe przetwarzane są jedynie na potrzeby niniejszego konkursu;

  8. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie u siebie oraz zaprosicie do zabawy i polubienia profilu czytając swoich znajomych – im nas więcej tym będzie weselej.