Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego

książka do kolorowaniaMiłośnicy kolorowania stają przed kolejnym wyzwaniem. Tym razem Wydawnictwo SQN przygotowało wyjątkową niespodziankę. To książka do kolorowania, która pozwala na odbycie podróży dookoła świata bez konieczności ruszania się z zacisza własnego domu. 

Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego to przygotowany we współpracy z ekspertami z Lonely Planet zbiór ilustracji przedstawiających najbardziej znane atrakcje turystyczne na świecie. Znajdziemy tutaj między innymi egipskie i meksykańskie piramidy, świątynię w Abu Simbel, Zakazane Miasto, Taj Mahal  czy Alhambrę. Wszystkie te ilustracje możemy pokolorować według własnego uznania – możemy wzorować się na oryginalnych zdjęciach, bądź puścić wodze fantazji i stworzyć wyjątkowe obrazy.

Ta kolorowanka znacznie różni się od tych, które prezentowałam wcześniej na blogu. Ilustracje są ciekawe, jednak cała książka do kolorowania skupia się przede wszystkim na tym, aby ukazać piękno krajobrazu, często detale są niewyraźne i niektóre elementy ciężko dopasować do konkretnej rzeczy z obrazka. Z jednej strony jest to nieco mylące, z drugiej daje dowolność interpretacji osobie, która koloruje.

Według mnie jest to bardzo ciekawa pozycja, chociaż osoby przyzwyczajone do „tradycyjnych” kolorowanek dla dorosłych mogą być nieco zaskoczone.

Jeżeli jesteście zainteresowani tą kolorowanką możecie ją znaleźć między innymi tutaj.

Poniżej możecie zobaczyć, jak ja poradziłam sobie z Zakazanym Miastem i Jeziorem Wanaka.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu SQN

IMG_0409 IMG_0405

I jeszcze niedokończona Wielka Rafa Koralowa w Australii 😉

IMG_0408