Katarzyna Bajerowicz – Miodowy blok rysunkowy

2279_miodowy_blok

Wesołe pszczółki już od jakiegoś czasu towarzyszą naszym zabawom. Teraz do kolekcji dołączył Miodowy blok rysunkowy. Ta mała książeczka zawiera w sobie wiele ciekawych zabaw i gier. Staje się prawdziwą skarbnicą inspiracji dla rodziców i dzieci.

Bloku odnajdziemy przede wszystkim piękne rysunki, które stają się elementami labiryntów, obrazków do pokolorowania i dokończenia, a także ilustracjami, na których należy znaleźć różnice. Mnie i synkowi najwięcej frajdy sprawiło malowanie pszczółek paluszkami. Trochę nas poniosło i skończyło się na umorusanych rękach, ubraniach i kanapie. Na szczęście wszystko udało się dobrze wyczyścić 🙂

Dodatkowo na każdej karcie znajdują się ciekawe informacje dotyczące życia pszczół. Kartki w Bloku są wyrywane, dlatego gdy w domu jest kilkoro dzieci w podobnym wieku, może on być doskonałym pomysłem na zabawę.

Miodowy blok rysunkowy to doskonałe uzupełnienie dla książeczki Opowiem ci mamo skąd się bierze miód, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Nasza Księgarnia kilka miesięcy temu.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu Nasza Księgarnia.