Noworoczny konkurs z Blondynką :)

Nowy Rok już się rozpoczął. Z tej okazji wszyscy składamy sobie życzenia obfitości szczęścia i z tym właśnie wiąże się pytanie konkursowe – czy masz jakąś receptę na szczęście? A może podążasz za radami swojego ulubionego bohatera książkowego?

Odpowiedzi można udzielać pod tym postem lub postem informującym o konkursie na Facebooku. A spośród wszystkich odpowiedzi zostanie wybrana jedna, najciekawsza i nagrodzona książką „Farbowana blondynka”, gdzie główna bohaterka szuka swojej recepty na szczęście.

Zasady konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest czytając.pl;
  2. Spośród osób biorących udział w konkursie zostanie wybrana jedna, która udzieli najciekawszej, według organizatora, odpowiedzi;
  3. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki Danuty Noszczyńskiej „Farbowana blondynka”;
  4. Konkurs przeznaczony jest dla osób lubiących profil czytając.pl
  5. Konkurs trwa od 03 stycznia 2016 r. do 15 stycznia 2016 r. Ogłoszenie wyników 17 stycznia 2016 r.;
  6. Nagroda wysyłana jest na terenie Polski;
  7. Dane osobowe przetwarzane są jedynie na potrzeby niniejszego konkursu;
  8. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie u siebie oraz zaprosicie do zabawy i polubienia profilu czytając swoich znajomych – im nas więcej tym będzie weselej, a czeka też na Was niespodzianka – jeśli do zakończenia konkursu tj. do 15 stycznia 2016 r. liczba osób lubiących profil przekroczy 400 do wygrania będą dwie książki 🙂 „Farbowana blondynka” oraz książka niespodzianka. (wygrywają wtedy dwie osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi)