Augusta Docher – Anatomia uległości – konkurs

okladka na LC i zapowiedziDzięki uprzejmości autorki Augusty Docher mam dla Was dużą niespodziankę i to nie jedną a trzy podwójne. Czekają na Was trzy, przedpremierowe egzemplarze sygnalne zawierające 50 stron najnowszej powieści autorki – „Anatomia uległości” z autografem, a do każdego egzemplarza dodatkowo zakładka „Eperu” również z autografem. Co trzeba zrobić? Zadanie jest bardzo proste, odpowiedzcie na pytanie:

W literaturze i filmie niejednokrotnie pojawiały się pary, których romanse przyprawiały nas o szybsze bicie serca. Która para według Ciebie zasługuje na miano kochanków wszechczasów, krótko napisz dlaczego tak uważasz.

Odpowiedzi można udzielać pod tym postem lub postem informującym o konkursie na Facebooku. A spośród wszystkich odpowiedzi trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone upominkami z autografem autorki.

Zasady konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest czytając.pl;
  2. Spośród osób biorących udział w konkursie zostaną wybrane trzy, które udzielą najciekawszej, według organizatora odpowiedzi;
  3. Nagrodami są 3 egzemplarze sygnalne „Anatomii uległości” z autografem oraz zakładki „Eperu” z autografem;
  4. Konkurs przeznaczony jest dla osób lubiących profil czytając.pl
  5. Konkurs trwa od 27 listopada 2015 r. do 4 grudnia 2015 r. Ogłoszenie wyników 6 grudnia 2015 r.;
  6. Nagroda wysyłana jest na terenie Polski;
  7. Dane osobowe przetwarzane są jedynie na potrzeby niniejszego konkursu;
  8. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnicie informację o konkursie u siebie oraz zaprosicie do zabawy i polubienia profilu czytając swoich znajomych – im nas więcej tym będzie weselej, a to dopiero pierwszy konkurs, który przewiduję w najbliższym czasie – tak więc bądźcie czujni. Zachęcam też do odwiedzenia profilu Augusty Docher 🙂